Powołanie Członka Rady Nadzorczej Energa SA

Należy do:

  • Raporty bieżące
Numer raportu: Raport bieżący nr   29/2022
 
Data: 20.05.2022 r.
 
Tytuł raportu:  Powołanie Członka Rady Nadzorczej Energa SA
 

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

 

Zarząd Energa SA ("Spółka") informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 20 maja 2022 roku podjęło uchwałę o powołaniu Pani Barbary Hajdas do składu Rady Nadzorczej Spółki.

Poniżej Spółka przekazuje informacje dotyczące powołanego Członka Rady Nadzorczej Spółki.

Pani Barbara Hajdas - Członek Rady Nadzorczej Energa SA

Barbara Hajdas jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Ekonomia w zakresie gospodarki i administracji publicznej. Ukończyła studia podyplomowe MBA dla Finansistów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze finansów. W latach 2004-2018 pracowała w Agencji Rozwoju Przemysłu pełniąc funkcję m.in. Wicedyrektora Departamentu Usług Finansowych. Od 2018 roku związana z PKN ORLEN S.A., jako Dyrektor Wykonawczy ds. Kontrolingu Biznesowego, gdzie odpowiada m.in. za nadzór nad realizacją budżetu kosztów w Koncernie, nadzór finansowy nad Spółkami GK ORLEN, opracowanie Planów Inwestycyjnych i Finansowych.

Przez lata pełniła funkcję Członka Rad Nadzorczych licznych spółek, w tym w ostatnim czasie: Unipetrol a.s., Ruch S.A., ORLEN CUK Sp. z o.o. oraz ANWIL S.A.

Pani Barbara Hajdas nie prowadzi w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Energa SA, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu, jak również nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem