Uzupełnienie informacji nt. osoby powołanej na Członka Rady Nadzorczej Energa SA - uzupełnienie raportu bieżącego nr 19/2020

Należy do:

  • Raporty bieżące
Tytuł raportu: Uzupełnienie informacji nt. osoby powołanej na Członka Rady Nadzorczej Energa SA - uzupełnienie raportu bieżącego nr 19/2020
Data: 20.03.2020 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 20/2020

Podstawa prawna

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki Energa SA ("Spółka") przekazuje informacje dotyczące Członka Rady Nadzorczej Spółki powołanego z dniem 19 marca 2020 roku przez Ministra Aktywów Państwowych:

Pan Trajan Szuladziński – Członek Rady Nadzorczej Energa SA

Absolwent Wydziału Prawa, w 2009 roku uzyskał tytuł Master of Business Administration na studiach podyplomowych prowadzonych przez Uniwersytet Gdański i Business Centre Club oraz RSM Erasmus University jako instytucją walidującą. W 2004 roku uzyskał tytuł doradcy podatkowego. Biegły sądowy przy Sadzie Okręgowym w Warszawie z zakresu księgowości, finansów i rachunkowości. W okresie od 08.2017 do 11.2019 prezes Zarządu w Grupie Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol SA – odpowiedzialny za pion finansowo-księgowy, prawny oraz zakład górniczy i kolejowy.

Prezes Zarządu w Bankowym Towarzystwie Kapitałowym SA w latach 2006 do 2007 – spółka private equity zajmująca się realizacją inwestycji kapitałowych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. W latach 2007 do 2008 Wiceprezes Centrum Finansowego Puławska sp. z o.o. – odpowiedzialny za pion finansowo-księgowy – spółka zajmująca się zarządzaniem i inwestycjami w nieruchomości. W latach 2008-2010 Zastępca Dyrektora w Gabinecie Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Przewodniczący lub członek rad nadzorczych takich spółek jak: Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol SA, Zakłady Chemiczne "Zachem" SA, Agencja Inwestycyjna CORP SA, Konsorcjum Ochrony Kopalń sp. z o.o., Finder SA, PL Energia sp. z o.o., Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o., Holding Wars SA.

Autor artykułów i opracowań dotyczących prawa podatkowego. Wykładowca prawa podatkowego między innymi na aplikacjach notarialnych.

Pan Trajan Szuladziński nie prowadzi w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Energa SA, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu, jak również nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem