Projekty uchwał na posiedzenie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Energa SA, zwołanego na dzień 25 czerwca 2019 r., otrzymane od akcjonariusza.

Należy do:

  • Raporty bieżące
Tytuł raportu: Projekty uchwał na posiedzenie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Energa SA, zwołanego na dzień 25 czerwca 2019 r., otrzymane od akcjonariusza.
Data: 21.06.2019 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 19/2019

Projekty uchwał na posiedzenie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Energa SA, zwołanego na dzień 25 czerwca 2019 r., otrzymane od akcjonariusza.

Podstawa prawna

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 17/2019 z dnia 4 czerwca 2019 r. dotyczącego zmiany porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Energa SA ("ZWZ") zwołanego na dzień 25 czerwca 2019 r., Zarząd Spółki ENERGA SA ("Spółka") przekazuje otrzymane projekty uchwał do punktów zgłoszonych przez Skarb Państwa Rzeczpospolitej Polskiej, jako akcjonariusza reprezentującego powyżej jednej dwudziestej kapitału zakładowego Spółki:

1. Projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad kształtowania wynagrodzeń Członków Zarządu oraz uchylenie Uchwały Nr 27 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 15 grudnia 2016 roku, w sprawie zasad kształtowania wynagrodzeń Członków Zarządu Spółki ENERGA Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku oraz Uchwały Nr 30 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki pod firmą: ENERGA Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku z dnia 26 czerwca 2017 roku, w sprawie: zmiany Uchwały Nr 27 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 15 grudnia 2016 roku, w sprawie zasad kształtowania wynagrodzeń Członków Zarządu Spółki ENERGA Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku.

2. Projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad kształtowania wynagrodzeń Członków Rady Nadzorczej oraz uchylenie Uchwały Nr 28 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki pod firmą: ENERGA Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku z dnia 15 grudnia 2016 roku, w sprawie: ustalenia zasad kształtowania wynagrodzeń Członków Rady Nadzorczej Spółki ENERGA Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku.

3. Projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu Spółki.

Projekty uchwał stanowią załącznik do niniejszego raportu bieżącego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem