Wyroki w trzech postępowaniach arbitrażowych o ustalenie nieistnienia stosunków prawnych wynikających z umów sprzedaży praw majątkowych ze świadectw pochodzenia

Należy do:

  • Raporty bieżące
Tytuł raportu: Wyroki w trzech postępowaniach arbitrażowych o ustalenie nieistnienia stosunków prawnych wynikających z umów sprzedaży praw majątkowych ze świadectw pochodzenia
Data: 08.06.2018 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 22/2018

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 37/2017 z dnia 11 września 2017 r., Zarząd Spółki ENERGA S.A. informuje, że w dniu 8 czerwca 2018 roku powziął informację, iż w trzech postępowaniach arbitrażowych o ustalenie nieistnienia stosunków prawnych mających wynikać z umów sprzedaży praw majątkowych wynikających ze świadectw pochodzenia, Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie wydał wyroki częściowe, na mocy których powództwa Energa-Obrót S.A. zostały oddalone.

Spółka analizuje potencjalny wpływ na wyniki finansowe, który w momencie oszacowania Emitent przekaże niezwłocznie oddzielnym raportem bieżącym.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem