Uzupełnienie przez akcjonariusza projektów uchwał na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki ENERGA SA zwołane na dzień 26 czerwca 2017 r.

Należy do:

  • Raporty bieżące
Tytuł raportu: Uzupełnienie przez akcjonariusza projektów uchwał na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki ENERGA SA zwołane na dzień 26 czerwca 2017 r.
Data: 13.06.2017 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 27/2017

Uzupełnienie przez akcjonariusza projektów uchwał na Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki ENERGA SA zwołane na dzień 26 czerwca 2017 r.

Podstawa prawna

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 26/2017 z dnia 6 czerwca 2017 r. dotyczącego zmiany porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 26 czerwca 2017 r. w związku z żądaniem akcjonariusza, Zarząd Spółki ENERGA SA ("Spółka") przekazuje w załączeniu projekty uchwał będących przedmiotem obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki otrzymane w dniu 12 czerwca 2017 r. od akcjonariusza - Skarb Państwa wraz z pismem odstępującym od wnioskowania o podjęcie uchwał w sprawach: rozporządzania składnikami aktywów trwałych oraz zasad postępowania przy zawieraniu przez Spółkę umów darowizny, zwolnienia z długu lub innych umów o podobnym skutku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem