Informacje na temat nowo powołanych Członków Zarządu – uzupełnienie raportu bieżącego nr 11/2016

Należy do:

  • Raporty bieżące
Tytuł raportu: Informacje na temat nowo powołanych Członków Zarządu – uzupełnienie raportu bieżącego nr 11/2016
Data: 23.03.2016 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 12/2016

Podstawa prawna

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki ENERGA SA ("Spółka") przekazuje informacje dotyczące Członków Zarządu Spółki powołanych z dniem 21 marca 2016 roku przez Radę Nadzorczą Spółki na V kadencję.

Przemysław Piesiewicz – Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Rozwoju

Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Politologii i Stosunków Międzynarodowych Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu finansów Unii Europejskiej w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Od 2006 roku ściśle związany z branżą energetyczną. W 2006 roku objął funkcję Wiceprezesa Zarządu Elektrownie Wodne Słupsk, a w 2008 roku Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Departamentu PR i Marketingu w spółce Elnord SA. W latach 2008-2010 był Dyrektorem Marketingu i Rozwoju w Eurowind Holding SA. W 2010 roku został Prezesem Zarządu 3 Wings Sp. z o. o., a w 2013 roku Dyrektorem Zarządzającym firmą Edon Sp. z o.o.W przeszłości członek Rad Nadzorczych: STK SSA Czarni Słupsk, Międzynarodowego Centrum Szkolenia Energetyki Sp. z o.o. oraz Elnord SA. Ekspert ds. energetyki przy Narodowej Radzie Rozwoju, Członek Rady Zarządzającej Towarzystwa Obrotu Energią.

Mariola Anna Zmudzińska – Wiceprezes Zarządu ds. Relacji Inwestorskich

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła Podyplomowe Studia Menadżerskie MBA prowadzone przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, Uniwersytet Gdański i Institut d’Administration des Entreprises – Universite Paul Cezanne – Aix – Marseille III. W 1993 roku rozpoczęła pracę zawodową w Agencji Rozwoju Regionalnego we Włocławku. Następnie przez dziesięć lat zarządzała przedsiębiorstwem prywatnym, współpracując z największymi firmami w kraju. Od lipca 2006 roku do sierpnia 2007 roku była Prezesem Zarządu w firmie Kongres Sp. z o.o. Od lipca 2006 roku do sierpnia 2008 była Prezesem Zarządu w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Energetyki Sp. z o.o. Przygotowywała konsolidację spółek szkoleniowych w Grupie Kapitałowej Energa. Od 2009 roku pracowała na stanowisku Dyrektora Ośrodka Konferencyjno – Szkoleniowego na Uniwersytecie Gdańskim. Współpracuje z Towarzystwem Naukowym Organizacji i Kierownictwa. Prowadziła tam wykłady/szkolenia z zakresu budowania wizerunku firmy, komunikacji, przedsiębiorczości i ryzyka w przedsiębiorstwie. Koordynowała i kierowała projektami wspófinansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego POKL, EQUAL, Leonardo da Vinci, w tym projektem: "Szkolenie zawodowe sektora energetycznego w okresie transformacji". Autorka artykułów z zakresu prawa i przedsiębiorczości. Współpracuje ze Studia Humanistica Gedanensia i organizacjami pracodawców na Pomorzu.

Żaden z w/w Członków Zarządu Spółki nie wykonuje działalności konkurencyjnej wobec działalności ENERGA SA, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej wobec ENERGA SA jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organów, jak również nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem