Informacja o transakcjach na akcjach spółki ENERGA SA

Należy do:

  • Raporty bieżące
Tytuł raportu: Informacja o transakcjach na akcjach spółki ENERGA SA
Data: 18.12.2013 r.
Numer raportu: Raport bieżący nr 9/2013

Podstawa prawna

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd ENERGA SA ("Spółka") informuje o otrzymaniu w dniu 18 grudnia 2013 roku zawiadomienia w trybie art. 160 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi od Pana Mirosława Bielińskiego, Prezesa Zarządu Spółki, w związku z nabyciem 1.775 akcji ENERGA SA po cenie 17 zł za każdą akcję.

Do kupna akcji doszło w wyniku oferty publicznej prowadzonej na podstawie prospektu emisyjnego Spółki, zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 15 listopada 2013 roku.

Podstawa prawna:

Art. 160 ust. 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych w związku z §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2005 r. w sprawie przekazywania i udostępniania informacji o niektórych transakcjach instrumentami finansowymi oraz zasad sporządzania i prowadzenia listy osób posiadających dostęp do określonych informacji poufnych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem