Analitycy

Analitycy sektora energetycznego pokrywający Spółkę

Instytucja

Analityk

Adres @mail

Telefon

Ipopema Securities

Robert Maj

maj@ipopema.pl

+48 22 236 92 00

Dom Maklerski Citi Handlowy

Piotr Dzięciołowski

piotr.dzieciolowski@citi.com

+48 22 690 35 44

Erste Group

Marcin Górnik

marcin.gornik@erstegroup.com  

+48 22 538 62 51

mBank Dom Maklerski

Kamil Kliszcz

kamil.kliszcz@mbank.pl

+48 22 438 24 02

Pekao Investment Banking

Maksymilian Piotrowski

maksymilian.piotrowski@pekao.com.pl

+48 22 586 23 53

PKO Dom Maklerski

Andrzej Rembelski

andrzej.rembelski@pkobp.pl

+48 22 521 79 03

Raiffeisen Centrobank

Oleg Galbur

oleg.galbur@rbinternational.com

+43 15 152 07 14

Societe Generale

Bartłomiej Kubicki

bartlomiej.kubicki@sgcib.com

+48 22 528 43 32

Trigon Dom Maklerski

Michał Kozak

michal.kozak@trigon.pl

+48 22 433 83 21

Dom Maklerski BDM

Krystian Brymora krystian.brymora@bdm.pl

+48 32 208 14 35

Wood&Co.

Ondrej Slama

ondrej.slama@wood.cz

+42 022 209 64 84

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka ochrony prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.

Rozumiem