Kolejna edycja giełdowych szkoleń „Inwestuj świadomie” organizowanych przez Akcjonariat Obywatelski

Rozpoczęły się zapisy na szkolenia z inwestowania na giełdzie, w czwartej już z kolei edycji spotkań „Inwestuj świadomie” organizowanych w ramach programu Akcjonariat Obywatelski (AO). ENERGA jest partnerem programu w edycji 2014/15 i aktywnie wspiera działania podejmowane przez AO.

W bieżącej edycji szkolenia trwać będą od października 2014 r. do marca 2015 r. i obejmować będą zarówno spotkania ogólnopolskie, jak i zajęcia dla seniorów. Dodatkowo zorganizowane zostaną też warsztaty dla studentów we współpracy z uczelniami wyższymi.

Spotkania poprowadzą eksperci giełdowi z domów maklerskich i najważniejszych instytucji rynku kapitałowego, którzy w ciekawy i prosty sposób wyjaśnią trudne i skomplikowane treści. Podczas szkoleń uczestnicy poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej oraz najważniejsze strategie inwestycyjne. Otrzymają również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie, oraz jak korzystać ze swoich praw, jako akcjonariusz spółki giełdowej. Poznają podstawy psychologii inwestowania.

Więcej informacji oraz formularz zapisów znaleźć można na stronie Akcjonariatu Obywatelskiego